KONST / Litografier / Färglitografi 12113065
nr 1211 3065
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 282/360. Motivet: 42x55 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:32:31
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
22 okt
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas